Laatste nieuws

Een cadeautje van Webprint!

De firma Webprint uit Oldenzaal, zoals bekend de hoofdsponsor van FC Twente, heeft SV Borne blij gemaakt met een paar prachtige foto’s.SVBorne Resized

In totaal zijn het er vijf, afgedrukt op diverse materialen. Eentje op mooi dik glanzend fotopapier, eentje op forex (dat is geschuimd PVC en heeft niks te maken met opgeklopte melk), de derde is op aluminium en nummer vier op hout. Onze favoriet is echter wel die op luxe plexiglas, een juweeltje vinden we zelf: Dat is de foto met Ziyech en Cabral in midden. Een sieraad voor aan de muur.

 

Omdat het bestuur van de SV Borne als onkreukbaar te boek staat en we dat ook graag zo willen houden hebben we er van afgezien deze foto’s voor ons zelf te houden: Ze zullen op de feestavond op 22 april aanstaande bij café Platenkamp in Borne onder de aanwezigen worden verloot. Helemaal voor niks dus.

 

Zelf ook een mooie foto van FC Twente (of de buurvrouw) aan de muur? Kijk eens op www.webprint.nl of https://www.facebook.com/Webprint.nl

 

 

Foto 1   Foto 2   Foto 3
         
Foto 4   Foto 5   Foto 6

Hoofdsponsor

 

 

 

Subsponsoren

               

 

 

rsz img-20141024-wa0000          
               

             rsz 4866b2cd6f007079abd79a3bce4757d0    
               

               

 

               

                 
               

     
         

Informatie

Secretaris H. Noppert
 
Deldensestraat 62
7621 EK Borne
 
KvK: 08177344
Rek.nr: 1102.68.970
www.svborne.nl
hnoppert@home.nl

S5 Box

Login

Register

Deze website gebruikt cookies om uw gebruikersgemak te verbeteren.