^Terug naar Boven

De firma Webprint uit Oldenzaal, zoals bekend de hoofdsponsor van FC Twente, heeft SV Borne blij gemaakt met een paar prachtige foto’s.SVBorne Resized

In totaal zijn het er vijf, afgedrukt op diverse materialen. Eentje op mooi dik glanzend fotopapier, eentje op forex (dat is geschuimd PVC en heeft niks te maken met opgeklopte melk), de derde is op aluminium en nummer vier op hout. Onze favoriet is echter wel die op luxe plexiglas, een juweeltje vinden we zelf: Dat is de foto met Ziyech en Cabral in midden. Een sieraad voor aan de muur.

 

Omdat het bestuur van de SV Borne als onkreukbaar te boek staat en we dat ook graag zo willen houden hebben we er van afgezien deze foto’s voor ons zelf te houden: Ze zullen op de feestavond op 22 april aanstaande bij café Platenkamp in Borne onder de aanwezigen worden verloot. Helemaal voor niks dus.

 

Zelf ook een mooie foto van FC Twente (of de buurvrouw) aan de muur? Kijk eens op www.webprint.nl of https://www.facebook.com/Webprint.nl

 

 

Foto 1   Foto 2   Foto 3
         
Foto 4   Foto 5   Foto 6

Sponsers

Sponsors!

 4866b2cd6f007079abd79a3bce4757d0

Logocivra2

AMtaxi

Barrique

twentschepot

leerkotte

mars

LogoArbe

https://www.boersenlem.nl/

 

Deze website gebruikt cookies om uw gebruikersgemak te verbeteren.