Logo SV Borne

SV Borne

Supportersvereniging uit Borne van FC Twente!

Welkom op onze nieuwe website!

Welkom op de vernieuwde website van SV Borne! Op deze nieuwe website blijf je op de hoogte van alles wat er speelt binnen onze supportersvereniging, binnen onze club en onze mensen. Zo kun je agenda koppelen, updates lezen en nog veel meer!

Aanmelden voor uitwedstrijden

Aanmelden voor uitwedstrijden kan via de mail. De berichten kun je vinden op onze Facebookpagina of onze site.

Aanmelden als lid bij SV Borne

Voor nieuwe leden gaat het aanmelden bij SV Borne ook makkelijker. Dit kan ook via de nieuwe website gemakkelijk en snel. Hierdoor hopen we het iedereen gemakkelijker te maken.

Sponsoren

Ook onze zeer gewaardeerde sponsoren hebben een prominente plek gekregen op onze nieuwe site! Op die manier willen we onze sponsoren bedanken voor hun bijdragen aan onze SV. Wil je graag sponsor worden? Neem dan contact met ons op.